3 kolejka II ligi wojewódzkiej grupa płd. - Młodzik D2

II LIGA WOJEWÓDZKA MŁODZIK D2 GRUPA PŁD.

Nasi młodzicy młodsi grający w II lidze wojewódzkiej mają przed sobą jeden cel - awans do I ligi. Jak na razie po dwóch kolejkach wszystko idzie po ich myśli, gdyż mają komplet zwycięstw w swojej grupie. Do I ligi awansuje tylko jedna drużyna więc chłopacy muszą cały czas utrzymać koncentrację na boisku do początku meczu do jego końca.

W dniu dzisiejszym na drodze do awansu spotkaliśmy się z graczami Wiślanina Bobrowniki, którego pokonaliśmy 2:1. Brawo drużyna.

Drużynie przeciwnej dziękujemy za sportową rywalizację na boisku.

Patrząc na grę chłopców można stwierdzić, iż praca na treningach i wykonywanie założeń podczas meczu powoli idzie w dobrym kierunku (choć jeszcze nie zawsze wszystko wychodzi). Na murawie widoczne są już składne akcje w grze grupowej oraz występuje duża liczba dryblingów – mając na uwadze powyższe można pozytywnie patrzeć w przyszłość drużyny.

Tym razem w składzie w związku z absencją dwóch chłopców szanse swojego debiutu po raz pierwszy dostali : Kacper Szajerski i Mateusz Świątkowski – chłopcy z 2012 roku.

Bramki dla zespołu strzelili:

• Krzysztof Kołodziejczak - 2 bramki.

Relacja z tego wydarzenia poniżej.