4 kolejka ligi w Ciechocinku - Młodzik D2

W niedzielę drużyna Młodzika D2 rozegrała ostatnią kolejkę ligi Młodzika w Ciechocinku, w tym dniu zmierzyliśmy się z KS Piłkarz Golub-Dobrzyń i Zdrój OSiR Ciechocinek - końcowy wynik tej kolejki naszej drużyny to wygrana i przegrana.

Po ostatnim naszym meczu nastąpiło podsumowanie całej ligi oraz rozdanie medali i wyróżnień dla zawodników. Reasumując drużyna Dwunastki Włocławek ostatecznie zajęła 4 miejsce.

Ponadto cała liga i mecze podczas niej dały wiedzę nad czym należy popracować jeszcze w przerwie pomiędzy rozgrywkami, aby później w lepszych nastrojach przystąpić do wiosennych rozgrywek ligi Młodzika.

Dziękujemy wszystkim drużynom uczestniczącym w niej za walkę na boisku, a organizatorom za super zorganizowaną imprezę.