"Cuiavia Cup" - Orlik E1

W dniu dzisiejszym zawodnicy Orlika E1 uczestniczyli w turnieju "Cuiavia Cup" w Aleksandrowie Kujawskim. Podczas jego trwania drużyny były podzielone na dwie grypy. W tej części zmierzyliśmy się z drużynami ASPN Viking Aleksandrów Kujawski, Wicher Wielgie i Sparta Brodnica. W drugiej grupie zagrały ze sobą drużyny : Gol Brodnica, UKS Skoczek Zakrzewo, UKS Szóstka Inowrocław (drużyna dziewcząt) oraz druga drużyna Sparty Brodnica.

Po rozegraniu meczu grupowych z grupy A do półfinału wyszły drużyny Dwunastki Włocławek i Sparty Brodnica, a z grupy B: Gol Brodnica i UKS Szóstka Inowrocław.

W związku z tym że z grupy wyszliśmy z drugiego miejsca w półfinale zmierzyliśmy się z drużyną z pierwszego miejsca z grupy B - Golem Brodnica. Z przebiegu meczu widać było że chłopcom brakowało ogrania w hali i w efekcie musieliśmy uznać wyższość Gola Brodnica, a po chwili ponownie zmierzyć się w meczu o trzecie miejsce z graczami Sparty Brodnica, i choć chłopcy starali się z całych sił zrewanżować się za mecz grupowy ostatecznie i ten mecz zakończył się naszą porażką i ostatecznie turniej kończymy na czwartym miejscu. Dziękujemy wszystkim graczom z drużyn przeciwnych za walkę i do zobaczenia niebawem na innych turniejach.