Sparing z LTP Lubanie i Lider Włocławek - Orlik E1A

Równie w sobotnie popołudnie drużyna orlików E1A rozegrała dwa sparingi w Lubaniu z LTP Lubanie i Liderem Włocławek. Oba mecze mają spowodować, że chłopcy zaczną jeszcze bardziej ze sobą współpracować na boisku i być przetarciem przed ligą, w której na co dzień grają. Podczas obu meczów chłopcy stali się grać szybciej piłką i bardziej rozciągać grę na boisku. Widać było, że cel przed nimi postawiony dobrze wykonali i choć w pierwszym znowu meczu zabrakło trochę szczęścia widać coraz bardziej wśród chłopaków chemię i to, że zaczynają walczyć jeden za drugiego. A to mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości spowoduje, że drużyna „Młodzikowa” będzie stanowić monolit i każdy z chłopaków będzie wstanie pójść jeden za drugiego.