Turniej w Aleksandrowie Kujawskim - Orlik

W sobotę chłopcy rocznika 2013 i młodsi udali się do Aleksandrowa Kujawskiego na turniej, po raz kolejny wystąpiliśmy dwoma zespołami i mogliśmy po raz kolejny zagrać z ASPN Viking Aleksandrów Kujawski i Start Stawki. I w ten sposób zakończyliśmy przygotowania do startu lig, które niebawem wystartują. W czasie każdego meczu chłopcy starali wykonywać postawione przed nimi założenia, widać było, że jeszcze nie wszystko wychodzi tak jak byśmy chcieli, ale widać, że cały czas zmierzamy w dobrym kierunku, a na pochwałę zasługuje zaangażowanie chłopców z drugiej drużyny którzy nie poddawali się od początku do końca trwania meczu.

Organizatorowi dziękujemy za sprawnie przeprowadzony turniej a wszystkim drużynom za rywalizację i do zobaczenia być może już niedługo.